O NAS JAK KUPOWAĆ KATALOG KONTAKT AKTUALNOŚCI
---

O nas

Hurtownia Obuwia Interbut działa na rynku od 18 lat. Naszą silną stroną jest doświadczony zespół, który wybiera i kupuje buty dla Państwa - naszych klientów od 1996 roku. Wielu z Państwa jest naszymi klientami od początku istnienia naszej firmy. Cenimy sobie nawiązywanie wieloletniej współpracy.

Portal interbut.pl to kontynuacja naszego biznesu w nowej bardziej nowoczesnej formie. Idziemy w kierunku nowych technologii i możliwości współpracy jakie daje internet. Mamy pewność, że to jest szansa dla nas i dla Państwa – naszych klientów - która daje możliwość sprostania wymogom konkurencji na obecnym rynku. Dzięki możliwości współpracy na naszym portalu interbut.pl nasza oferta jest dostępna dla klientów z całej Polski.

Współpraca

Nasza pełna i aktualna oferta butów przedstawiona jest w zakładce KATALOG.

W zakładce JAK KUPOWAĆ wyjaśniamy w jaki sposób zamawiać buty na portalu interbut.pl . Dzięki KATALOGOWI dostępnemu na portalu interbut.pl i możliwości zamówień telefonicznych mogą Państwo dokonywać zakupów w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.Współpraca na naszym portalu interbut.pl , którą Państwu proponujemy, to nowoczesność, szybkość i wygoda.

Nasza oferta jest również dostępna dla Państwa w hurtowni w Kaliszu.

Oferta

Oferujemy buty marek producentów krajowych i z importu. Nasza oferta to średnia półka cenowa – dobra jakość za rozsądną cenę.

Nasze doświadczenie zarówno w handlu hurtowym jak i detalicznym pozwala na trafną selekcję modeli spośród tysięcy obecnych na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo same sprawdzone marki i modele butów. To buty dobrej jakości, ładne i modne – tylko takie, które zaakceptuje klient detaliczny.

Hurtownia interbut.pl to rozwiązanie dedykowane do małych i średnich sklepów.

Dzięki bogatemu asortymentowi i szerokiemu gronu klientów mamy możliwość uzupełniania Państwa asortymentu nawet w oparciu o pojedyncze rozmiary wskazanych modeli. Jest to rozwiązanie idealne dla osób prowadzących sklepy, które chcą dbać o pełną dostępność rozmiarówki dla klienta detalicznego.

Większość podmiotów na rynku realizuje zamówienia w oparciu o pełne kartony danego modelu. Nasza formuła współpracy jest skrojona na potrzeby Państwa biznesu.

W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. buty następujących marek:

Jakość

Jakość to kluczowa wartość naszej oferty. Gwarantujemy dostarczenie butów dobrej jakości, dlatego całość naszej oferty podlega prawu do reklamacji.