O NAS JAK KUPOWAĆ KATALOG KONTAKT AKTUALNOŚCI
---

Portal Interbut.pl

Na portalu interbut.pl pod zakładką KATALOG udostępniamy Państwu zdjęcia naszego asortymentu. Każdy model buta, które jest aktualnie dostępny w naszym asortymencie jest przedstawiony na zdjęciu i opisany odpowiednim kodem. Przyjmujemy Państwa zamówienia telefonicznie, uzgadniamy szczegóły realizacji (dostępność rozmiarów, termin wysyłki, termin dostarczenia, termin płatności) i na podstawie tych uzgodnień przygotowujemy paczkę do wysłania. Paczkę wysyłamy na podany przez Państwa adres na nasz koszt pocztą lub zaufaną firmą kurierską.

Ze względu na Państwa czas, wygodę i efektywnośc kosztową (brak kosztów dojazdu), polecamy gorąco Państwu ten model współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy i odpowiemy na wszystkie pytania, które mogą się pojawić w procesie przygotowania zamówienia.

Hurtownia Interbut w Kaliszu

Jesteśmy również dostępni w Kaliszu przy Dobrzeckiej 69. Wizyta w naszej hurtowni może być alternatywną formą współpracy dla tych z Państwa, którzy prowadzą swoje sklepy niedaleko Kalisza lub dla tych, którzy bardzo cenią sobie osobisty kontakt z nami oraz osobisty wgląd w asortyment. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w zakładce KATALOG. Wcześniejszy wgląd w aktualną ofertę produktową pozwoli Państwu przygotować się do wyboru modeli dla Państwa sklepu przed wizytą w hurtowni.